День пам’яті та примирення - ДНЗ "Сонечко"

Дата: 11.05.2018 19:14

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої Світової війни, тим, хто загинув на її фронтах, борючись за мирне небо над Україною.

В цей день діти та педагоги  дошкільного закладу вшанували пам’ять загиблих герої покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Було  проведено тематичний захід, присвячений святкуванню Дня пам’яті та примирення. В музичній залі для дітей старшого дошкільного віку було організовано тематичне свято «Пам’ять вічно жива».

Проведення тематичного дня сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього!