Тиждень пожежної безпеки «Вогонь – друг, вогонь - ворог» - ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 16.04.2018 08:35

З 10 по 13 квітня у ДНЗ № 4 «Червона гвоздика» пройшов тиждень пожежної безпеки «Вогонь – друг, вогонь - ворог». Вихователі творчо підійшли до підготовки та проведення тижня. Дітям запропонували цікаві та різноманітні форми роботи. Разом з інспектором пожежної частини Дяченко С.С. навчали малят евакуюватись, зберігаючи спокій, допомагаючи молодшим товаришам. Завдяки вихователям  діти  підготували виставку малюнків на тему пожежної безпеки. Проведено бесіди та тренувальні заняття з працівниками дошкільного навчального закладу на теми: «Правила використання вогнегасника», «Про порядок дій працівників щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей при пожежі».Закінчився тиждень екскурсією до пожежної частини, де діти закріпили свої знання про пожежний транспорт та працю пожежників.

Протягом тижня вихованці багато чому навчилися та отримали задоволення від сумісної роботи.