«Тиждень безпеки дитини» - ДНЗ № 2 «Світлячок»

Дата: 27.03.2018 13:33

З 19.03.18 по 23.03.18 р в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №2 комбінованого типу «Світлячок» Сіверської міської ради були  проведені заходи  з   «Тижня безпеки дитини»

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я.

Під час «Тижня безпеки дитини», відповідно до запланованого графіку,   вихователі  провели  такі  заходи : бесіди, тематичні заняття з безпеки життєдіяльності в кожній віковій групі; виставка дитячих малюнків «Небезпеки, які нас оточують», сюжетно-рольова гра «Кицькин дім», оформили куточки «Безпека дитини» в кожній віковій групі; ознайомили дітей з основами знань про надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру,  з основами правил безпеки вдома, формування відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки.