Фото без опису 

29 січня виповнилося 100 років з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під однойменним селищем, що за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ма київськими студентами і гімназистами, що захищали підступи до Києва, тривав протягом 5 годин. У перебігу військових дій вирішального значення цей бій не мав, та у свідомості багатьох набув особливого значення завдяки героїзму української молоді.

     У школі пройшли заходи щодо  відзначення Дня пам`яті героям Крут.

      Був проведений  урок патріотизму  на тему:" Вони віддали життя за українську незалежність ", у якому взяли участь вчителі та учні закладу, оформлена книжкова виставка, присвячена 100-й річниці героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами, організований перегляд відеофільму " Бій під  Крутами"

     Під час уроку йшлося про подвиг студентів під Крутами – учні та вчителі  розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. У ході виступів було звернуто увагу на базові цінності українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму подій під Крутами.