Дня народження Великого Кобзаря

Дата: 09.03.2014 12:59

2014 рік – рік 200-річчя з Дня народження Великого Кобзаря.

З 9 березня творчий колектив Сіверського Центру культури проводить культурно-масові заходи до цієї великої дати.

Нещодавно  самодіяльні артисти та юні художники прийняли активну участь в районному фестивалі - святі, присвяченому 200-річчю з Дня народження Т. Г. Шевченка "Творчий вінок шани - Кобзареві"

Юні художники зразкової студії образотворчого мистецтва "Палітра" (керівник Азізов А.М.)  виставили на огляд свої малюнки про творчість Т.Г.Шевченка.

Своїм барвистим, високим голосом та мелодійним співом зачарувала глядачів солістка ЦК - Наталія Бондаренко, яка виконала пісню на слова Т.Г.Шевченка "Тополя".

Сподобався учасникам фестивалю виступ бандуристів у складі  Наталії Прокази та Ірини Сваталової, викладачів Сіверської ДМШ.