Тиждень правової освіти - Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Дата: 09.02.2018 12:41

У лютому 2018 року в школі проводиться посилений тиждень правової освіти. Це спрямовано для того, щоб поглибити знання дорослих і дітей про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Тобто цей місяць – пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності школи.

На цьому тижні були проведені  організаційна нарада з вчителями щодо проведення місячника правової освіти, лекції та бесіди для учнів на теми: «Права дитини»,«Правовий захист неповнолітніх»,«Відображення прав людини в сучасному українському законодавстві». Також проведені  виховні години «Що треба знати про право і закон».