Свято останнього дзвоника в Сіверській ЗОШ І-ІІ ст. №3

Дата: 30.05.2014 10:04

30 травня відбулось Свято останнього дзвоника в Сіверській ЗОШ І-ІІ ст. №3. На шкільному подвір’ї зібралися і учні школи з батьками, і вчителі, і гості свята.

Урочисто відкрила лінійку директор школи Малина Лариса Володимирівна.

Зі словами привітання виступили: заступник міського голови Жердій Л.Ю., методист РМК Дудник С.В., волонтер нашої школи, ветеран педагогічної праці Сулейманова Р.Л.

Слова побажання сказали перша вчителька 9-А класу Борисенко Т.М. та класний керівник 9-А класу Каплуновська Н.О. Батьки випускників урочисто вручили дітям коровай, як символ добра та благополуччя.

Святкового настрою додали виступи наших артистів та співаків. Привітали випускників і первачки.

Дуже сподобалась гостям свята і нова традиція – Дерево обдарованих, на якому замість листочків були фотографії випускників з зазначенням таланту кожного з них.

Закінчилось свято останнім дзвоником. Ця честь була надана випускнику школи Кузько Микиті та  учениці 1-А класу Братель Мілані.