Сіверськ очищується

Дата: 07.04.2016 08:51

Сіверськ очищується.

За розпорядженням Сіверського міського голови Черняєва А.О. в Сіверську проводиться місячник благоустрою. На першому етапі (01-02 квітня) було організовано ліквідацію більш як півтора десятка несанкціонованих звалищ. Вивезено близько 130 тон сміття. Величезну допомогу спеціальною технікою надали фермерські господарства, підприємства міста та військові з Криворіжжя, які дислокуються в місті.

Другим етапом (7-8 квітня) стало озеленення міста. За сприянням дослідної станції розсадництва (керівник Рассоха Є.В) місто отримало більше ніж 400 одиниць саджанців декоративних дерев та кущів. Висаджували їх дуже активно працівники бюджетних установ; шкіл, дитячих садків, ліцею, спорткомплексу «Доломітчик», міської лікарні.

Міська влада сподівається, що лозунг місячника: «Зробимо наше місто чистим» підтримають і інші жителі міста і Сіверськ стане більш комфортним для проживання.