Небесній Сотні присвячується… - ЗОШ № 2

Дата: 21.02.2018 08:11

На виконання Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 року № 69,  з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи  ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України в Сіверській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 в період з 16.02.2018 по 20.02.2018 року були проведені заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Загальношкільна лінійка-реквієм, виховні години, пам’ятна експозиція «Пам’яті нескорених», історичні уроки створили атмосферу пошани, вдячності загиблим та живим Героям. Найяскравішою даниною пам’яті загиблим воїнам стали дитячі виступи у конкурсі «Талановита Україна», присвяченому Дню Небесної Сотні. Класні колективи  продемонстрували різнобарв’я українських талантів, також були номери із використанням поетично-музичної спадщини Героя Небесної Сотні Івана Пантелєєва.

Виконавець

Заступник директора з ВР