Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

БОГАТИРІ ГРОМАДИ

21 лютого 2018 року на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проводились спортивні змагання серед учнів шкіл, яке відбулося в спортивно – оздоровчому комплексі «Доломітчик».

Метою та задачею даних змагань було:   підготовка учнівської молоді до творчої праці, до військової служби та захисту Батьківщини шляхом залучення їх до  військово-спортивної та патріотичної роботи,  виховання у учасників змагань таких рис, як рішучість, дружність, готовність до виконання обов’язків перед Батьківщиною.

У змаганнях брали участь команди по 6 чоловік – учні 7-9 класів Сіверської ЗОШ №1, Сіверської ЗОШ №2, Сіверської ЗОШ №3, Свято-Покровської ЗОШ.

Команди вишикувані в спортивному залі, попереду капітан. Звучить гімн України, капітани піднімають прапор.

Відкрив змагання міський голова Масюженко В.А., він привітав учасників змагань, побажав їм вдачі у перемозі, та передав привітання від голови Бахмутської райради Пластуна Є.Ю.

Ведучим  змагань Коваленко Ігорем були представлені члени журі змагань:

- Баканов Сергей Михайлович – ветеран Збройних сил,  майор у  відставці;

- Дяченко Сергій Сергійович     - старший інспектор відділу

запобігання надзвичайних ситуацій 8ДПРЗ;

- Кулініч Ігор Олександрович –командир відділення взводу  охорони

Бахмутського ОМВК

- Варющенко Денис Ігоревич – командир відділення взводу забезпечення

Бахмутського ОМВК

Спортивні змагання проводились інструктором СОК «Доломітчик» Володимиром Іщенко.

Змагання почалися з конкурсу «Переправа, переправа». Змагається вся команда: «Хто швидше переправить друзів?» Першими справились з завданням Сіверська ЗОШ №3.

Другий конкурс – «Зимовий тир». Вся команда бере участь у конкурсі, метаючи м’яч  у коло: «Хто більше зробить попадань у коло?». Перемогу одержала команда Сіверська ЗОШ №1.

Конкурс «Змія»: вся команда переборює відстань від старту до фінішу, огинаючи при цьому всі перешкоди, не піднімаючись у повний зріст. Подолали відстань першими Сіверська ЗОШ №1.

У конкурсі  «Метання метбольного  м’яча на дальність» змагається вся команда: «Хто далі кине м’яч?». Команда Сіверської  ЗОШ №1 зайняла у цьому конкурсі  перше місце.

Розпочався конкурс «Снайперська дуель». Кожен з учасників команд метає  гімнастичну палицю по фішкам, які встановлені на відстані один від одної: «Хто більше зіб’є фішок?» У цьому конкурсі перемога «усміхнулась» команді Сіверської ЗОШ №3.

Конкурс «Віджимання від полу». По три учасники від команди змагаються на кількість віджимань. Команда Сіверської ЗОШ№3 показала найкращий результат та отримала перше місце у даному конкурсі.

У конкурсі «Шлях уперед» вся команда бере участь та за допомогою обручів прокладає шлях уперед. Уболівальники голосно підтримували кожну зі своїх команд. Перше місце отримала команда Сіверської ЗОШ №3.

Останній конкурс «Естафета» – це комплексна вправа на спритність. Лідером в естафеті   стала команда Сіверської ЗОШ №2.

Проміжки між конкурсами були зайняті художніми номерами у виконанні пісень солістками Центру культури.

Після підведення  підсумків  всіх конкурсів  виступив Баканов С.М., який  зачитав, що місця розподілилися так:

1 місце – команда  Сіверської ЗОШ №3

2 місце – команда  Сіверської ЗОШ №1

3 місце – команда  Свято - Покровської ЗОШ

4 місце – команда  Сіверської ЗОШ №2

Змагання закінчились – прапор опустити.

З заключним словом виступив міський голова  Масюженко В.А., який привітав переможців, вручив капітанам команд грамоти, торти та солодкі напої, а також м’ячі, які були придбані за підтримкою голови Бахмутської районної ради Пластуна Є.Ю.

Переможцем в індивідуальному конкурсі «Віджимання від полу» став учень Сіверської ЗОШ № 3 Бондарев Даніл. Він отримав від міського голови Грамоту Сіверської міської ради.

Це свято зібрало багато вболівальників. Всі присутні отримали не тільки  заряд позитивної енергії, але і дізнались багато пізнавального про воїнів-інтернаціоналістів.

Н.В. Мілько