Шановні підприємці харчової та переробної промисловості!

Донецька торгово-промислова палата запрошує підприємців харчової та переробної промисловості взяти участь в роботі засідання Комітету підприємств харчової та переробної промисловості. Засідання відбудеться 26 вересня 2024 року об 11-00. Місце проведення: online-платформа ZOOM (посилання буде надіслано після реєстрації на вказаний Вами e-mail до 25.09.2024 включно/якщо Вам не надійде посилання, будь ласка, перевірте спам Вашої пошти/.

Порядок денний:

1. Про проблемні питання, які виникають при оподаткуванні, сплати податків, нарахуванні штрафних санкцій та встановленні деяких пільг по сільськогосподарським підприємствам.

2. Про експериментальний проект щодо отримання критично важливого промислового обладнання (засобів виробництва) у вигляді гуманітарної допомоги.

3. Про фінансові механізми підтримки підприємців агропромислового комплексу від АТ «Ощадбанк».

4. Про огляд діяльності та стратегічних цілей Агенції місцевої демократії в Одесі  (LDA Odesa): від адвокації до сталого розвитку демократії на прикладі Одеського регіону.

5. Загальні питання.

Реєстрація за посиланням http://surl.li/xuxbst

Будемо раді Вашій участі у роботі Засідання!