КНП «Сіверська БЛПЛ Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області» надає медичну допомогу засобами дистанційного онлайн зв'язку для забезпечення взаємодії медичних працівників і пацієнтів на рівні лікар - пацієнт у вибраному форматі (чат-консультація, аудіозв'язок, відеоконференція).

У зв’язку з загостренням бойових дій на території Сіверської громади та вимушеною міграцією пацієнтів став більш актуальним напрям телемедицина, який дає можливість забезпечити рівний доступ до медичних послуг для пацієнтів, які не мають можливості для особистого візиту до лікаря або проживають у місцях з обмеженим доступом до медичної допомоги.

Нашими медичними працівниками протягом 2024 року надано 1 977 консультацій засобами зв’язку.

Консультації ведуть наступні лікарі: лікар загальної практики – сімейний лікар; лікар – терапевт; лікар – отоларинголог; лікар – гінеколог, лікар – хірург та психолог.

Контактні телефони для попереднього запису на консультації засобами дистанційного онлайн зв'язку: +380983978869; +380957507477.