В окремих населених пунктах Донецької області відбувається евакуація населення до різних регіонів України.

ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ Україна ЖУ» готові допомагати із працевлаштуванням і розміщенням осіб, що мають намір евакуюватися.

Товариство є компанією з 100 % іноземними інвестиціями та найбільшим платником податків у Житомирській області, та займається виробництвом електричних мереж для автотранспортних засобів провідних світових виробників.

Наразі товариство готове офіційно працевлаштувати 100 евакуйованих осіб та навіть, за потреби, забезпечити житлом.

Пропонується робота для чоловіків та жінок віком від 18 років із наданням широкого соціального пакету в т.ч. безкоштовний підвіз до місця роботи та безкоштовне харчування.

Товариство працює в три зміни, а робота в переважній більшості виконується стоячи. Також присутня робота з дрібними елементами при штучному освітленні. Тому дуже важливо, щоб стан здоров’я потенційних працівників дозволяв їм працювати у таких умовах.

Контактна інформація: 050-448-76-13, 097-704-59-37.