Однією з основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг.

Так, у червні 2024 року до податкових органів Донеччини за отриманням адміністративних послуг звернулось 5056 платників податків. Всього суб'єктам звернень  надано  4,7 тис. адміністративних послуг, з них в електронному вигляді 2,5 тис., або 53,5% від наданих послуг. Відмовлено у наданні таких послуг 222 заявникам у зв'язку з недотриманням вимог щодо їх надання. Всього з початку 2024 року суб’єктам звернень надано 32,3 тис. адміністративних послуг. 

Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків,  внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, у червні їх отримали 1,9 тис. фізичних осіб. Видано 229 відомостей про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору.

У червні 2024 року зареєстровано 474 платника єдиного податку, надано 830 витягів з реєстру платників єдиного податку та 17 витягів з реєстру неприбуткових установ та організацій,

Також зареєстровано 197 програмних реєстраторів розрахункових операцій, 28 реєстраторів розрахункових операцій, 85 книг обліку розрахункових  операцій та 15 розрахункових книжок.

Платникам податків видано 91 ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, анульовано 18 ліцензій.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, також актуальні для платників податків, видано 103 такі довідки.

Крім того, за звітний період зареєстровано 18 платників податку на додану вартість, сформовано та видано 14 витягів з реєстру платників ПДВ.

Ознайомитись з інформацією про порядок надання адміністративних послуг, наявність сполучення громадського транспорту, під’їзні шляхи, а також отримати бланки заяв на адміністративні послуги можна на субсайті Головного управління ДПС у Донецькій області за наступним посиланням https://dn.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.

Фото без опису