Повномасштабне вторгнення росії в Україну триває вже понад два роки. А збройна агресія рф – більш як 10. За цей час ми втратили тисячі Захисників і цивільних громадян. Тож гідне вшанування пам’яті загиблих – суспільно значуще питання.

На жаль, сьогодні не всі дотримуються загальнонаціональної хвилини мовчання. Попри те, що є відповідний Указ Президента України.

Аби привернути увагу громадськості до цього питання, «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» створило соціальний ролик. Його презентація приурочена до Дня матері, який відзначають 12 травня.

Героїня відео – жінка, яка втратила сина. І вона розповідає свою історію, історію всіх матерів. Вона показує, який біль проживає щодня.

Щоденна хвилина мовчання – це вкрай важливий ритуал. Це не лише прояв поваги до тих, хто віддав своє життя за мир і безпеку нашої країни, але й символ пам’яті, вдячності та визнання їх жертви. Це крок до формування національної культури гідного вшанування загиблих, культури меморіалізації.

Соціальний ролик доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Skju3dD04YI

Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну!