Для забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними послугами один із батьків дитини чи її законний представник разом із заявою подає (із пред’явленням оригіналів) копії таких необхідних документів:

• паспорт громадянина України одного з батьків дитини або її законного представника;
  • свідоцтво про народження або паспорт громадянина України дитини;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини, одного з її батьків (законного представника);
  • індивідуальна програма реабілітації (обов’язково із зазначенням реабілітаційних заходів);
  • виписка з медичної карти, за формою 027/о;
  • медичний висновок про дитину з інвалідністю віком до 18 років, за формою 080/0;
  • документ, який підтверджує статус дитини-сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування (для дитини-сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування).

Перелік зазначених установ розміщено на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі «Особам з інвалідністю» - «Реабілітація дітей з інвалідністю».

Консультації з даного питання можна отримати за телефонами Управління соціального захисту населення  Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області: 0950256609, 0633116551.