Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує платників податків щодо можливості отримання якісних інформаційних послуг шляхом використання сервісу ДПС «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (далі - ЗІР), доступ до якого здійснюється через вебпортал ДПС, або безпосередньо через будь-яку пошукову систему в мережі інтернет.

Робота ЗІР спрямована на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною та повною довідковою інформацією у вигляді, зокрема, відповідей на запитання із 37 напрямів; нормативними та інформаційними документами; актуальними ставками податків; інформацією щодо останніх змін в податковому законодавстві, щоденною підбіркою відповідей на двадцять актуальних запитань; податковим календарем, який містить систематизовану інформацію про терміни сплати податків і зборів, платежів, подання звітності до органів ДПС.

Користувачі ЗІР мають можливість оцінити якість відповідей на запитання, що містяться у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань», залишити коментар чи пропозицію до них, а проведений аналіз та опрацювання таких коментарів дозволяє забезпечувати надання якісних інформаційно-довідкових послуг.  

Фото без опису