Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що для отримання послуг в Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) запроваджено дистанційний запис – Електронну чергу. Платники податків мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС, щоб здійснити попередній запис до ЦОП та обрати необхідну адміністративну послугу

Для запису до Електронної черги необхідно відкрити офіційну сторінку ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/: у розділі «Е-сервіси» / банер «Контакт-центр» (https://tax.gov.ua/others/kontakt-tsentr/).  

1. Знаходимо банер «Контакт-центр» або безпосередньо переходимо за посиланням  https://tax.gov.ua/others/kontakt-tsentr/ натискаємо на нього та відкриваємо банер «Контакт-центр».

Знаходимо посилання для запису до чат-ботів Viber чи Telegram та тиснемо на посилання «натисніть тут», або скануємо QR-код за посиланням Viber або Telegram.

У чат-боті, що відкрився, тиснемо кнопку для відправки свого номеру телефону.

2.   Обираємо напрям інформаційно-довідкових послуг за допомогою кнопок:

ПДВ

Податок на прибуток підприємств

ПДФО, військовий, ЄСВ

Акциз, борг, ліцензування

Єдиний, РРО

Екологічний, рента, облік платників

Місцеві, мито, ЗЕД, оскарження

Права, обов’язки, відповідальність

Стан обробки звітності.

3.   Надалі, з’єднавшись з оператором чату, зазначаємо наступні дані:

Прізвbще, ім’я та по батькові.

Область, місто та ЦОП, до якого бажаєте записатись  в електронну чергу.

Дату та час відвідування.

Адресу електронної пошти.

Контактний номер телефону.

4.  Зазначаємо питання, з якого бажаємо відвідати ЦОП.

Наприклад: отримати довідку про доходи за 2023 рік, подати облікову картку фізичної особи - платника податків за формою № 1ДР або подати заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків за формою № 5ДР тощо.

5. Після введення необхідної інформації електронний талон надійде на вказану Вами електронну пошту або в мессенджер Viber чи Telegram.

Фото без опису