️ Пенсіонери, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи до 24.02.2022 та одержують пенсію в АТ «Ощадбанк», мали пройти фізичну ідентифікацію до 31.03.2024 (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» — https://t1p.de/47to1.

ℹ️ У разі, коли одержувачем пенсії (особою, якій призначена пенсія) є малолітня, неповнолітня або недієздатна особа з числа внутрішньо переміщених осіб, виплата пенсії з 01.04.2024 здійснюється після проходження ними фізичної ідентифікації в будь-який зручний спосіб.

Способи проходження ідентифікації 👇

1️. Особисто, звернувшись до відділення АТ «Ощадбанк» або до сервісного центру Пенсійного фонду України з документом, що посвідчує особу 👉 https://t1p.de/rk5g6.

️Водночас фізична ідентифікація осіб з інвалідністю I групи та осіб, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, які отримують пенсії шляхом доставки через АТ «Укрпошта», в установах АТ «Ощадбанк» не проводиться.

2️.  Через авторизацію в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ https://portal.pfu.gov.ua  за допомогою віддаленого КЕП Дія.Підпис (Дія ID), створеного у мобільному додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг 👉 https://t1p.de/3bn5d, https://t1p.de/vxr1j.

3️. За допомогою відеоконференцзв’язку 👉 https://t1p.de/lfhxz.

Важливо️ В інтересах малолітніх або неповнолітніх осіб, недієздатних осіб, осіб, дієздатність яких обмежено, заяву на відеоідентифікацію подають батьки, усиновлювачі, батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, опікуни, піклувальники.

4️. У закордонній дипломатичній установі (для отримувачів пенсії з числа ВПО, які знаходяться за кордоном).

 

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи, яка отримує пенсію в АТ «Ощадбанк», проводиться кожні 6 місяців з дня проведення попередньої ідентифікації.

Як подати заяву на проведення ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку:

️ через вебпортал 👉 https://t1p.de/x1206, https://t1p.de/eweps;

️ через Контакт-центр ПФУ 👉 https://t1p.de/q9j7z.

📎 Як отримати Дія.Підпис 👉 https://t1p.de/p0ijm.

Фото без опису