29-30 травня 2024 року планується проведення дводенного стаді туру в Дніпропетровську область для надання представникам керамічної галузі Донеччини можливостей для співпраці та створення навичок та налагодження контактів з ключовими стейкхолдерами цієї галузі. Він буде важливим кроком, спрямованим на формування позитивного наративу про Донеччину та відображає не лише економічний потенціал, але і багатство культурних та традиційних цінностей.

Захід організовано в рамках проєкту "Збереження та популяризація керамічної спадщини Донеччини", що реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Зміцнення громадської довіри" (UCBI).

Попередня реєстрація учасників стаді-туру

Контактна особа: Наталя ІВАНОВА, директорка департаменту по взаємодії з бізнесом +38 050 4714440