У зв’язку з початком оздоровчої кампанії у 2024 році, враховуючи співпрацю з благодійними фондами, міжнародними громадськими організаціями, та їх наміри щодо оздоровлення  дітей нашої громади за кордоном, просимо батьків максимально організувати подачу документів у відповідні служби за місцем проживання/ перебування з метою отримання дітьми паспортів громадянина України для виїзду за кордон.Фото без опису

Порядок перетину кордону громадянам України визначений Законом України № 3857-XII від 21.01.1994 року «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» (далі – Порядок) та Правилами перетинання державного кордону громадянами України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року № 57 (зі змінами).

Так, відповідно до статті 2 Порядку, документами, що дають право громадянину України на виїзд з України і в’їзд в України є паспорт громадянина України для виїзду за кордон.