Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ Японії ЗАПРОШУЄ ВЕТЕРАНСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ/УСТАНОВИ ПОДАВАТИСЯ НА ГРАНТИ з метою посилення спроможності надавати якісні послуги ветеранам.

 Хто може взяти участь:

Комунальні та державні установи, громадські організації, які надають підтримку ветеранам, членам їхніх сімей, членам сімей загиблих та ветеранам з інвалідністю (надалі ветеранські організації/установи):

 · діапазон підтримки яких може різноманітися і включати фізичну реабілітацію; психологічну допомогу, допомогу з пошуком роботи, перекваліфікацію, а також культурні, освітні та інші соціальні послуги;

· які зареєстровані та діють на території, підконтрольній Уряду України, в усіх областях, де безпекова ситуація дозволяє проведення заходів.

 10 ветеранських організацій/установ – переможців конкурсу отримають:

· Фінансову підтримку до 15 000 євро на придбання необхідного обладнання;

· Навчальні курси для персоналу щодо посилення їхньої спроможності надавати якісні послуги ветеранській спільноті;

· Підтримку з боку фахівців МОМ перед та під час організації заходів.

 Як взяти участь:

1. Заповнити Форму заявки (файл прикріплений у кінці оголошення), скориставшись інструкцією, яку Ви можете завантажити у кінці оголошення.

2. Надіслати заповнену та підписану копію заявки на електронну адресу: IOMVeteranProject@iom.int до 10 травня 2024 року включно.

3. Очікувати на зворотний зв'язок від представників МОМ щодо результатів розгляду заявки.

 Усі персональні дані, які надаються Вами, будуть зберігатися в суворій відповідності до принципів захисту даних МОМ.

 У разі виникнення запитань, просимо Вас надсилати запити на цю адресу: IOMVeteranProject@iom.int

Проєкт «Стійкі та інклюзивні громади в Україні» впроваджується МОМ за фінансування Міністерства закордонних справ Японії з 31 березня 2024 до 30 березня 2025 року і має на меті згуртувати українське суспільство та посилити стійкість місцевих громад через сприяння реінтеграції ветеранів.

Фото без опису