️ Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (https://t1p.de/47to1) пенсіонери, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи до 24.02.2022 та одержують пенсію в АТ «Ощадбанк», мали пройти фізичну ідентифікацію до 31.03.2024.

👤 У разі непроходження ідентифікації у встановлений термін особі для продовження виплати пенсії необхідно пройти фізичну ідентифікацію у будь-який зручний спосіб.

Способи проходження ідентифікації:

1️ особисто, звернувшись до відділення АТ «Ощадбанк» або до сервісного центру Пенсійного фонду України з документом, що посвідчує особу (паспорт громадянина України) 👉 https://t1p.de/rk5g6;

2️ через авторизацію в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ https://portal.pfu.gov.ua за допомогою віддаленого КЕП Дія.Підпис (Дія ID), створеного у мобільному додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг 👉 https://t1p.de/3bn5d, https://t1p.de/vxr1j;

3️ за допомогою відеоконференцзв’язку 👉 https://t1p.de/lfhxz;

4️ у закордонній дипломатичній установі (для пенсіонерів з числа ВПО, які знаходяться за кордоном) 👉 https://t1p.de/jkb4c.

📎 Як подати заяву на проведення ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку:

️ через вебпортал 👉 https://t1p.de/x1206, https://t1p.de/eweps;

️ через Контакт-центр ПФУ 👉 https://t1p.de/q9j7z.

📎 Як отримати Дія.Підпис 👉 https://t1p.de/p0ijm.

🌐 Більше новин та актуальної інформації — на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

сайт — https://www.pfu.gov.ua/dn,

фейсбук-сторінка — https://www.facebook.com/dn.pfy,

телеграм-канал — https://t.me/PensFond_dn,

ютуб-канал — https://www.youtube.com/,

інстаграм — https://www.instagram.com/gu.pfu.dn,

TikTok — https://www.tiktok.com/@gu_pfu_dn.

Фото без опису