Відповідно повідомлення, яке отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 березня 2024 року № 2024.2121-fup4 стосовно виявлення форметанату в болгарському перці, походженням з Йорданії (виробник: JORDANIANPALESTINIAN AGRICULTURAL PRODUCTS MARKETING COMPANY), що експортувався з Польщі (оптовик: VITA FRUIT sp.z.o.o, Przeworsk) до України (отримувач: ТОВ «МОДЕНА УКРАЇНА», вул. Кільченська 5, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000), проводиться процедура відкликання. Ця продукція є небезпечною.

У разі виявлення такої продукції просимо повідомити Бахмутське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області на електронну адресу bmt.dpss@gmail.com