Патріаршим паломницьким центром УГКЦ реалізується проєкт для реабілітації для військових (колишніх полонених, ветеранів, діючих військових з втратою здоров’я) та їх родин зі всієї України, спрямований на зміцнення родинних зв’язків, відновлення взаєморозуміння, довіри, близькості та духовних цінностей.

Заплановані наступні заїзди по 10 днів на такі дати і місця проведення:

01.04.2024 – 11.04.2024 Львівська область - родини колишніх полонених;

29.04.2024 – 09.05.2024 Тернопільська область – родини ветеранів, діючих військових з втратою здоров’я (є умови для маломобільних на візку).

Критерії для участі: Ветерани, які потребують психологічної/духовної реабілітації та їх родини у повному складі (дружина/чоловік, мінімум 1 неповнолітня дитина).

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА.

Компенсація доїзду, проживання, харчування, фаховий супровід психотерапевтів та священника, виїзні екскурсії по програмі включені.

Для бажаючих необхідно пройти анкетування за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ASjeTGIW7rKo71fusj6l4UfIPJQQhi98Tk_ABw0WyE4/viewform?edit_requested=true

Контактна особа для зв’язку: менеджер Альбіна - +38067-722-75-18 (тільки Telegram, WhatsApp, Viber).