Дотримання норм та правил податкового законодавства є ключовим елементом ефективного функціонування держави. А особиста відповідальність за своєчасну та правильну сплату податків є важливою складовою суспільної свідомості. Податкова служба Донеччини акцентує увагу, що порушення податкових обов’язків може призвести до штрафів, а також мати негативний вплив на економічну стабільність країни в цілому.

Так, протягом січня-лютого 2024 року управлінням податкового аудиту ГУ ДПС у Донецькій області проведено 38 перевірок, з яких 24 перевірки, що передбачають донарахування, та 14 зустрічних звірок.

За результатами перевірок поточного року донараховано узгоджених податкових зобов’язань у сумі 10,0 млн грн, погашено зобов’язань за актами документальних перевірок - 0,8 млн гривень.

Крім того, у 2024 році розглянуто 12 повідомлень від платників податків – юридичних осіб, які згідно із пп. 69.28 п.69 підрозділу 10 розділу XX Перехідні положення Податкового кодексу України надали повідомлення про неможливість вивезення або втрату первинних документів з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окуповані російською федерацією.

Фото без опису