Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Щороку у перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, щасливими, прославляли свої родини і рідний край. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.

Діти - це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю й теплом. Вони навчили нас жити. Бути справжніми. Посміхатися кожного ранку. Радіти життю відкрито. Їхнє майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке війна, жорстокість та біль. Давайте створимо для них такий світ разом. У нас все вийде, тому що ми віримо в те, що робимо, а вони вірять у нас!

Бажаємо маленьким жителям нашої громади міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Бажаємо вам, діти, якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою, начальник Сіверської МВА Олексій ВОРОБЙОВФото без опису