Завдяки співпраці керівництва громади, району та області жителі населених пунктів СІВЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ в травні місяці були забезпечені пенсійними та соціальними виплатами. Працівники АТ "Укрпошта" спільно з начальником СІВЕРСЬКОЇ MBA Алексей Воробьев, головою Бахмутської районної державної адміністрації, начальником районної військової адміністрації Сергей Кальян та директором Донецької дирекції АТ "Укрпошта" Вадим Шестопалов змогли забезпечити роботу пунктів видачі пенсійних та соціальних виплат на території громади. Усі, хто має право на отримання виплат, змогли скористуватися послугами в повному обсязі!

Щоб налагодити роботу в нинішній ситуації, без труднощів не обходиться!

Співробітники Донецької дирекції АТ "Укрпошта", як і раніше, надають послуги населенню в містах, які перебувають під постійними обстрілами.

Дякуємо кожному хто допомагає у вирішенні багатьох питань.🫶 Разом наближаємо нашу перемогу!🇺🇦

Натомість просимо людей не легковажити небезпекою й не наражати на небезпеку інших. Евакуюйтеся до більш безпечних областей України.🚘