СІВЕРСЬКА MІСЬКА BІЙСЬКОВА AДМІНІСТРАЦІЯ на чолі з Алексей Воробьев, у співпраці з Бахмутською районною державною адміністрацією, районною військовою адміністрацією на чолі з начальником Сергей Кальян та директором Донецької дирекції АТ "#Укрпошта" Вадим Шестопалов змогли забезпечити роботу пунктів видачі пенсійних та соціальних виплат на території Сіверської громади.

Працівники Донецької дирекції АТ «Укрпошта», які працюють безпосередньо в зоні проведення бойових дій, за високий професіоналізм і сумлінне виконання обов’язків були відзначені Подяками СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ за систематичну допомогу Сіверській міській територіальній громаді в забезпеченні мешканців соціальними та пенсійними виплатами в зоні проведення активних бойових дій.

Висловлюємо слова щирої вдячності керівництву Донецької дирекції АТ «Укрпошта» та всім його працівникам.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця.🫶

В цей нелегкий час , весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.💕