Фото без описуСіверськ – це Україна! 🇺🇦

Завдяки спільній роботі керівництва Сіверської МВА, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» на території Сіверської територіальної громади продовжують працювати медики організації «#Лікарібезкордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF).

Це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, що надає безкоштовну надзвичайну медичну допомогу населенню, яке постраждало в результаті збройних конфліктів. Дана організація неодноразово за час військових дій в Україні допомагає громаді як послугами лікарів, так і медичними препаратами.

З співпраці волонтерами #ВaseUA було прийнято 51 людину, також було забезпечено підвіз малокомунікабельних людей, багато у важкому стані.

Сіверська міська військова адміністрація висловлює щиру подяку за допомогу та проявлену турботу всій команді організації «Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF).

Україна понад усе!💙💛💙💛