До уваги мешканців Сіверської громади ❗️

22 травня 2023 року вступає в дію Закон України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України».

Право на компенсацію будуть мати як фізичні особи за власне

зруйноване житло, так і об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, управителі багатоквартирних будинків, житлово-будівельні (житлові) кооперативи - за пошкоджене спільне майно багатоквартирного будинку.

Єдиною базою даних для фіксації руйнувань та компенсації є

Державний Реєстр пошкодженого та знищеного майна.

Внесення даних до реєстру на сьогодні є найбільш важливим, адже саме це надає підставу для компенсації.

Треба максимально пришвидшити цей процес. Надалі це дасть змогу мешканцям Сіверської громади отримати кошти для відбудови.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном:☎️

0500532079 – Наталя Вороніна, начальник відділу житлового-комунального господарства виконкому Сіверської міської ради.

Сіверська міська військова адміністрація