Сіверська міська військова адміністрація за підтримки та сприяння Донецька обласна державна адміністрація та Головного управління ДМС України в Донецькій області відновила доступ до реєстру Сіверської територіальної громади.

☎️Отримати послуги мають можливість всі мешканці громади, у якому б регіоні країни вони не перебували.

Для зручності працює телефон: +380990642086 (представник ЦНАП).

📍Також отримати консультації жителі мають можливість звернувшись на електронні скриньки – 👉sev-info@ukr.net та 👉2707805961@mail.gov.ua.

Наразі жителі громади мають змогу отримати послуги з актуалізація даних в реєстрі територіальної громади, внесення змін до інформації про особу, що міститься в РТГ (зміна ПІБ; виправлення не відповідностей щодо дати реєстрації; включення інформації про особу, яка має паспорт громадянина України у вигляді книжечки та зареєстрована до 01.04.2016 року), надання витягу з реєстру територіальної громади.