Фото без описуСіверський освітній простір продовжує роботу у місті Києві. 🫶

11.04.2023 року Сіверський освітній простір в ході робочої поїздки відвідали заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук'янчук та директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяна Сідашева.

Нова зустріч школярів була цікавою і насиченою. Виконуючи завдання вікторини «В моєму серці Україна», діти пригадали українські звичаї та традиції, символи нашої держави. Під час майстер-класу «Наближаємо перемогу» були виготовлені листівки📨 та писанки для воїнів Збройних сил України.🇺🇦

Діти дуже хотіли підбадьорити воїнів, які захищають та обороняють зараз місто Сіверськ.

Саморобку з листівками-побажаннями та писанками відправили воїнам ЗСУ. Проведені релаксаційні вправи допоможуть учням знятти стрес та тривожності в такий складний час, та опанувати себе.

Нехай Сіверський освітній простір міцно об'єднує всіх🤝, кожен знайде те, що він шукає: підтримку, спілкування і гарний настрій!💕

Працюємо далі заради дітей та крокуємо вперед.💙💛