Сіверськ назавжди Україна! 💙💛

Щодня СІВЕРСЬКА МВА, на чолі з начальником Алексей Воробьев комунікує з благодійними фондами, громадськими організаціями та військовими адміністраціями вищих ланок. Ця плідна співпраця вирішує нагальні потреби мешканців нашої громади.

04.04.2023 начальником Сіверської МВА Олексієм ВОРОБЙОВИМ, доставлено на територію громади генератор, який надасть змогу жителям заряджати телефони та інші пристрої.

Окрема подяка Бахмутській райдержадміністрації, районній військовій адміністрації, на чолі з начальником Сергей Кальян, за постійну підтримку нашої громади.

Вкотре Олексій ВОРОБЙОВ, спілкуючись з мешканцями громади, наголошує на необхідності евакуації. Наше життя безцінне.

Люди, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну, відчувають підтримку. А це зараз - головне!

Дякуємо нашим помічникам, усім небайдужим за допомогу.

Мирного неба над Україною! 🇺🇦