Фото без описуСіверський освітній простір розпочав роботу в м.Києв.

Важко звикати до нових умов: незнайомі місця, люди. І так радієш, коли зустрічаєш земляків! СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев створює осередки в різних містах України, щоб об'єднати своїх земляків.

31.03.2023 року відбулося відкриття освітнього простору на базі Бахмутського районного гуманітарного хабу для дітей, їх батьків, вчителів та інших мешканців Сіверської громади, які зараз проживають в Києві та Київській області.

Розважальна програма «Сіверська весна у Києві» об'єднала дітей і дорослих під час «подорожі» по станціях «Чарівний пензлик», «Веселинка», «Пізнаймо», «Квіткова майстерня», «Веселкова». Так приємно було поспілкуватися зі старими знайомими!

Нехай цей хаб нас міцно об‘єднає,

Тут знайде кожен те, що він шукає:

Підтримку, спілкування і розраду,

Всебічну допомогу і пораду!

Ми не кажемо - до побачення!

Ми кажемо - до нових зустрічей!