Фото без описуСіверськ – це Україна!

Учні Сіверської філії І-ІІ ступенів СІВЕРСЬКОЇ МВА 25.03.2023 року взяли участь у відкритому Кубку Донецької області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях у двух категоріях. Команди «Оріон» і «Гармонія» гідно подолали всі випробування: онлайн-орієнтування, тестові питання на знання технічного регламенту, навички зав’язування вузлів, питання на тему пішохідного туризму. Команда молодшої групи «Оріон» перемогла в обласних змаганнях і посіла І МІСЦЕ! Учасники команди: Ємченко Артем (капітан команди), Білоченко Поліна, Решетілов Тимур та Воронін Владислав, під керівництвом учителя фізкультури Юрія Слюсаря, пройшли всі випробування на високому рівні. Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ! Пишаємось вами! Бажаємо ніколи не сумніватися в своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити в свій успіх, постійно працювати над собою і сміливо перемагати. І нехай буде так: чим далі, тим більше перемог і гідних нагород!

Перемога учнів додається в копілку загальнонаціональної ПЕРЕМОГИ!