Працюємо заради майбутнього – наших дітей!💙💛

Вже традиційними стали зустрічі дітей СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, які тимчасово мешкають в м.Дніпро. Цікаві заходи згуртовують та позитивно впливають на психологічний стан дітей, це вкрай необхідно для їх розвитку.

Сьогодні 25.03.2023, в теплий весняний день з гарним настроєм зустрілися діти Сіверської громади на майстер-класі з пластинографії: «#ЛіпленняМузону» та виготовлення іграшки-антистресу. Захід пройшов цікаво та насичено. Діти з задоволенням ліпили нового героя Музона з друзями, а іграшка-антистрес розвеселила не тільки дітей, а й дорослих. В кінці заходу кожний учасник отримав солодощі від начальника Сіверської міської військової адміністрації Алексей Воробьев.

Захід проходив завдяки співпраці з Благодійним Фондом "#ВзаємодіяДніпра", на базі якого було проведено майстер-клас .

Дякуємо батькам, що знаходять час для розвитку своїх дітей та відвідують наші заходи. Продовжуємо працювати заради перемоги та майбутнього наших дітей.

Сіверськ – це Україна!🇺🇦Фото без опису