Працюємо заради перемоги! 🇺🇦 СІВЕРСЬКА МВА, на чолі з начальником Алексей Воробьев, продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам, які евакуювалися по всій території України. Ведеться робота щодо складання реєстру ВПО із Сіверської громади, в тому числі осіб пільгових категорій.

Розпочинаємо роботу з реєстром ВПО по місту Кіровоград та Кіровоградської області. Громадяни, які стали вимушено переміщеними особами та зареєстровані в м. Кіровоград та Кіровоградській області, фактично проживають в даному регіоні і бажають отримати гуманітарну допомогу від СІВЕРСЬКОЇ МВА, заповнити форму.

В найближчий час реєстрація буде проведена по всім областям України, які на цей час були не охоплені. Маємо витримку! Все буде добре!💙💛

Якщо Ви не маєте змоги заповнити Гугл форму, просимо звертатися до відповідальної особи з напрямку реєстрації мешканців громади, які переїхали до м. Кіровоград та Кіровоградській області, за номером телефону +380 95 691 0702.