Сіверськ – це Україна!🇺🇦

Безпека дітей – пріоритетний напрямок в роботі міської військової адміністрації.

Сьогодні, 27.02.2023, начальник СІВЕРСЬКОЇ МВА Алексей Воробьев, взяв участь в онлайн нарадах з педагогами закладів загальної середньої освіти громади. Головне питання на порядку денному – евакуація дітей, які залишилися на території громади. Станом на сьогодні в громаді залишалося 44 дитини, протягом дня евакуйовано 4 дитини. Олексій ВОРОБЙОВ наголосив, що евакуація відбувається за бажанням батьків і тільки з батьками або за довіреністю. Всі фейкові повідомлення щодо примусової евакуації та відібрання дітей у батьків – це фейки, які залишаються на совісті недобропорядних людей. Дітям, які виїхали в безпечні міста, треба приділити максимум уваги, повернути їх до дистанційного навчання, допомогти надолужити навчальну програму.

Також обговорили питання оздоровлення дітей громади. В санаторії «Прикарпатський» м. Яремче оздоровлено 25 дітей, в таборі Карабін Львівської обл. – 17. Всі діти та батьки задоволені організаціє відпочинку. Начальником МВА Олексієм ВОРОБЙОВИМ встановлена домовленість з керівником проєкту Романом ГОЛОВАНОВИМ щодо організації додаткової зміни і корегування вікової категорії дітей (від 8 до 16 років). Першочергово оздоровленням в таборі Карабін будуть охоплені діти, які тривалий час перебували в Сіверську і виїхали в безпечні міста на території України.

Все буде добре! Все буде Україна!💙💛