Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и на открытом воздухеСіверськ – це Україна! 💙💛💙💛💙💛

Співпраця 🤝 з благодійними фондами, організаціями та волонтерами начальника СІВЕРСЬКОЇ МВА Алексей Воробьев приносить свої результати .

Сьогодні волонтери Громадської організації «П’ЯТИХАТКИ БАМ» і просто небайдужі люди, завітали до нашої громади. Разом з Олексієм ВОРОБЙОВИМ начальником СІВЕРСЬКОЇ МВА, вони відвідали родини з дітьми👨‍👩‍👧‍👦, які на цей час залишаються проживати на території громади та доставили дітлахам солодощі🍬🍫та фрукти🍏🍎🍊.

Вкотре Олексій ВОРОБЙОВ спілкуючись з мешканцями громади наголошує на необхідності евакуації🚘. Наше життя безцінне.

Люди, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну, відчувають підтримку🫶. А це зараз - головне!

Разом до перемоги! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦