Фото без описуСіверськ – це Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Зимова погода❄️❄️, зниження температури, сніг – думка одна, як забезпечити теплом оселі 🏠людей, які залишилися на території громади. Світ не без добрих людей!

Завдяки співпраці з благодійним фондом Товариство Червоного Хреста Україна на території СІВЕРСЬКОЇ громади продовжується робота із забезпечення мешканців громади паливними брикетами.

Окрема подяка голові Бахмутської районної державної адміністрації, начальнику районної військової адміністрації Сергей Кальян за надання транспорту🚍.

СІВЕРСЬКА МВА, на чолі з начальником Алексей Воробьев, дбає про мешканців, які залишаються на території громади та продовжує підтримувати їх як власними силами, так і з залученням міжнародних гуманітарних організацій, але закликає кожного подбати про себе та своїх рідних, та виїхати🚘 до безпечних регіонів країни, не наражаючи на небезпеку тих, хто допомагає!

Терпіння і порозуміння всім!

Головне – поважати один одного!💙💛