Сіверськ – це Україна!
В цей нелегкий для Сіверської громади час, небайдужі громадяни роблять усе, щоб забезпечити населення всім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.
Завдяки співпраці СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ,  на чолі з начальником Олексієм ВОРОБЙОВИМ, з головою Бахмутської районної державної адміністрації, начальником районної військової адміністрації Сергієм КАЛЬЯНОМ, 16.02.2023 на територію Сіверської МВА для мешканців, що залишилися на території громади, було доставлено свіжий хліб та запашні булочні вироби.
Дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну, проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують підтримки!
Начальник СІВЕРСЬКОЇ МВА Олексій ВОРОБЙОВ  закликає кожного подбати про себе та своїх рідних і виїхати до безпечних регіонів країни, не наражаючи на небезпеку тих, хто допомагає!
Перемога  попереду!🫶