Сіверськ назавжди Україна!💙💛

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Нажаль мешканці громади змушені жити в умовах де немає світлу та комунікацій. Тому генератори в умовах сьогодення – це порятунок для людей. Сьогодні 15.02.2023 паливом було забезпечено всі пункти в громаді де є генератори.

Окрема подяка голові Бахмутської районної державної адміністрації, начальнику районної військової адміністрації Сергей Кальян за всебічну підтримку нашої громади.

СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, дбає про мешканців, які залишаються на території громади, але закликає кожного подбати про себе та своїх рідних та виїхати🚘 до безпечних регіонів країни.

В цей нелегкий час для України всі разом ми йдемо до Перемоги!🫶

Працюємо і далі заради перемоги! Слава Україні !🇺🇦🇺🇦