Сіверськ – це Україна!💙💛

Завдяки плідній співпраці начальника СІВЕРСЬКОЇ МВА Олексій ВОРОБЙОВ з різними благодійними організаціями на територію громади постійно доставляються необхідні для мешканців речі.

Сьогоднішній день не є виключенням. Мешканці громади, які залишаються мешкати в громаді, отримали тепленькі ковдри від благодійного фонду «Лікарі без кордонів».

СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, вже традиційно працює задля майбутнього громади. Спільно подолаємо всі негаразди, відбудуємо рідну громаду. Дякуємо всім, хто з порозумінням ставиться до термінів вирішення гуманітарних питань. В чергове нагадуємо, що гуманітарна допомога не може надійти одночасно і в повному обсязі. Маємо терпіння і порозуміння!

Звертаємося до кожного, хто залишається, бережіть себе та рідних. Евакуюйтеся!🚘

Все буде Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦