Сіверськ – це Україна! 💙💛💙💛💙💛

Збереження тепла 🔥 в приміщеннях, де мешкають люди, які залишилися на території громади, найактуальніше питання на сьогодні. Найбільше звернень до СІВЕРСЬКОЇ МВА громадян саме з цього питання.

У зимові дні ❄️СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з Олексієм ВОРОБЙОВИМ, прикладає чимало зусиль, щоб забезпечити пристроями для обігріву приміщень мешканців, які залишилися на території громади.

Завдяки співпраці з благодійним фондом Товариство Червоного Хреста Україна на територію громади було доставлено компактні пічки-буржуйки з комплектами витяжних труб та паливними брикетами.

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, нездатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Дякуємо за надану допомогу, турботу і участь.

Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута.

Разом ми єдині та непереможні! 🫶

Україна понад усе!🇺🇦🇺🇦🇺🇦