Сіверськ – це Україна! 🇺🇦

Завдяки співпраці керівництва громади, району та області жителі Сіверська змогли отримати соціальні виплати. Дякуємо працівникам АТ “Укрпошта”, які як і раніше, надають послуги населенню, яке залишається на території громади. Сіверська МВА на чолі з начальником Олексієм Воробйовим спільно з головою Бахмутської РВА Сергієм Кальяном  та директором Донецької дирекції АТ "Укрпошта" Вадимом Шестопаловим організували роботу мобільних точок видачі пенсійних виплат. Для пенсіонерів, які мешкають в інших районах Сіверської громади керівництво ВА спільно з поліцейськими, організували під’їзд до місць видачі пенсійних виплат.

Під час спілкування з мешканцями, Олексій Воробйов намагався переконати кожного евакуюватися в безпечні місця.

Миру та злагоди кожному, хто допомагає у цей складний час.

Перемога вже близько!💙💛💙💛