Громадські слухання інформації про виконання бюджету та бюджетних програм Сіверської міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, які проводила Громадська платформа впливу на прийняття рішень.

Дата: 16.03.2020 12:59

12.03.2020 в залі засідань Сіверської міської ради відбулися громадські слухання інформації про виконання бюджету та бюджетних програм Сіверської міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, які проводила Громадська платформа впливу на прийняття рішень.

На слуханнях були присутні представники громадських організацій, посадові особи міської ради, депутати та небайдужі мешканці міста. Під час громадських слухань були розглянуті: доходна частина бюджету, видатки бюджету, план по податковим надходженням, трансфери по загальному фонду, паспорти бюджетних установ.

Усі пропозиції, які звучали під час громадських слухань, вирішено врахувати під час закладання нового бюджету Сіверської міської об’єднаної територіальної громади.