Семінар  у форматі консультивної бесіди.

Дата: 06.02.2020 08:35

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України спеціалістами Бахмутської податкової інспекції, Бахмутського центру зайнятості та Бахмутського районного управління Держпродспоживслужби  05.02.2020 в приміщенні центру культури  з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері обслуговування на території Сіверської міської ради (ОТГ), проведено семінар  у форматі консультивної бесіди.

Цей захід  проведено для підвищення відповідальності роботодавців під час виконання законодавства про працю та виявлення тих, хто використовує неоформлену найману працю. У разі виявлення порушень доведеться сплатити значні суми штрафів. Фізичним особам-підприємцями нагадали також про те, що всі оператори ринку обов’язково повинні зареєструвати свої потужності в Держпродспоживслужбі, про порядок проведення перевірок контролюючими органами, про небезпечні продукти харчування, пташиний грип та коронавірус.  Підприємцям було нагадано про захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення. Крім того, незадекларована праця знижує доходи державного та місцевого бюджетів, а отже, і можливість фінансування державних програм соціального спрямування.  Присутні  були проінформовані про відшкодування єдиного соціального внеску та т.ін.