Фото без опису

 


19.01.2020 об 11-00 годині на Центральному ставку за підтримки Сіверського міського голови Василя Анатолійовича Масюженка та голови Бахмутської районної ради Євгенія Юрійовича Пластуна відбулась святкова програма до дня Хрещення Господнього. Це третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня.

У 30-річному віці Ісус Христос прийняв хрещення від Івана Хрестителя в річці Йордан. Коли вийшов на берег - з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва свята — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

Відкрив цей захід святковим богослужінням настоятель Свято-Казанського храму – отець Віктор. Всі бажаючі мали можливість скупатися в освяченій ополонці та освятити воду.

Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» підготував для жителів громади святкову програму «Вітаємо з Хрещенням Господнім!».

На заході чергували працівники МЧС. Окрема подяка військовій частині, яка знаходиться на території Сіверської громади за активну участь в підготовці свята та надану палатку, де можна було обігрітися. Також на цьому заході кожен бажаючий міг скоштувати смачну кашу та випити гарячого чаю.