Чимало жителів села Серебрянка зібралися в сквері  центру села, де росте лісова красуня, яку посадили декілька років тому самі жителі села. Цьогорічне свято для серебрян особливе – вперше підтримавши ініціативу інших міст, селищ та сіл 19 грудня в День Святого Миколая, запалити вогники на новорічній ялинці. Наступає урочиста мить, ллється пісня про Святого Миколая, з вітальними словами до односельчан звертається виконуючий обов’язки старости на території сіл Серебрянка, Григорівка, і під гасла «Ялинка гори» запалюються вогники на новорічній ялинці. Немає меж радості у дітвори, юнацтва та дорослих, тому, що несподівано зявляється Святий Миколай та роздає подарунки дітям. Протягом години тривало свято. Водили хороводи навкруги ялинки,  фотографувалися зі Святим Миколаєм, дорослі пригощалися гарячим глінтвейном.

Серебрянка, радій і веселися! Розквітай! Миру і добра всій Україні!